FASHION

Royal blue coat

Dzisiaj chciałam Wam pokazać troszkę mody konceptualnej. Mowa o przepięknym Royal Blue Coat autorstwa Eleny Ciupriny. Jest mi tym milej pisać tego posta, ponieważ Elena uczyła mnie rysunku w szkole i miałam przyjemność zarażać się jej pozytywną energią. Moda konceptualna eksponuje proces twórczy – a to dokładnie to, co robiła Elena promując ten płaszcz. Zamieściła rysunek z dokładnym opisem konstrukcji, która wykonana jest (uwaga!) z jednego prostokątnego kawałka materiału, pozszywanego w odpowiednich miejscach. Doszywane są jedynie płowy. W dodatku wraz z płaszczem otrzymałam od niej kopertę z ilustracjami namalowanymi akwarelami. Piękny szczegół. Jego obłędny kolor zestawiłam z czernią, żeby stworzyć tło, które jeszcze bardziej go podbije. Biżuteria odwracałaby uwagę, więc postawiłam na totalny minimalizm. Takie projekty bronią się same!

Płaszcz dostępny na elenaciuprina.com

photo: Studio Poza Kadrem
COAT: Elena Ciuprina
BAG: Zara
SHOES: Bershka
GLASSES & GLOVES: Ali

You Might Also Like

  • Natalia Gubała

    buty Bershka?? – chyba mam identyczne i jak na taką szpile są dość wygodne, w dodatku na traperowej podeszwie! Świetna stylizacja AlexRose!

    pozdrawiam miodolada- Amethystyle*

  • Piękny! Pamiętam swego czasu jak się nim chwaliłaś -jest czym! No i jak zwykle -kocham buty :) Miłość od pierwszego wejrzenia!